Ve dnech 13. – 17. června se uskutečnila potravinová sbírka v budovách Tepláren Brno. Byla jedinečná kvůli technické inovaci s názvem Food Box. Odtajňujeme konečně toto zařízení, o kterém jsme se zmiňovali jako o chystaném překvapení a doufáme, že nám přinese velkou změnu k lepšímu.

Tato mimořádná sbírka se mohla s laskavým svolením zaměstnanců Tepláren Brno uskutečnit jako další krok k sbližování pracovních prostor jako protagonistů v uspořádání charitativních projektů. Při té příležitosti byl veřejnosti představen náš Food Box, do kterého vkládáme mnoho nadějí.

Jde o atraktivní úložný box, do který je vybaven výklopnými dvířky a vnitřní rafinovanou sestupnou plošinou, která potravinám zajistí bezpečné uložení. Na vnějším polepu se také dají dozvědět důležitá specifika o tom, co a v jaké formě darovat. Food Box je certifikované zařízení,  které od této chvíle bude putovat po místech, kde vám bude přístupný pro vhození daru.

Usnadní nám nejen manipulaci a distribuci darů potřebným, ale stane se i reprezentativním sběrným zřízením, do kterého můžete bez obav vkládat své potravinové dary. Ty zde budou bezpečně uzavřeny až do chvíle, kdy budou moci být dále distribuovány lidem trpícím potravinovou deprivací.

Díky velkorysosti zaměstnanců Tepláren Brno s během celotýdenní potravinové sbírky na jejich pracovišti podařilo nasbírat několik desítek kilo trvanlivých potravin, za což jim patří velký dík!

-I’M-

zpět