Ve spolupráci s narůstajícím množstvím našich podporovatelů pro vás na čas předvánoční chystáme velké množství akcí. MendelU, firma FNZ, festival Food Park, sbírka v nové budově ČT v Brně-Líšni! Čtěte více v tomto příspěvku.

Jistě již netrpělivě očekáváte žhavé zprávy o tom, co chystáme na adventní čas. A vězte, že toho bude mnoho. Chceme zpestřit předvánoční dobu nejenom vám, ale především našim klientům, kterým v zimním období mimo starosti o nasycení svých žaludků přibývá také strast jak se zahřát a jak překonat toto problematické období ve zdraví.

Ukažte, že vám osud potřebných není lhostejný a dopřejte jim možnost zasytit žaludek něčím hřejivým a výživným a ulehčit jim tak konec roku a usnadnit bezproblémový vstup do toho nového.

Plánovaných sbírek a eventů bude mnoho.

  • Za mnoho vděčíme Mendelově univerzitě, kde jsme v neutuchajícím styku s paní docentkou Turčínkovou, která nám nemálo také pomáhá s propagací naší iniciativy. Sbírka se bude konat dne 14.12. v budově Q.

 

  • Již podruhé v řadě nám naskytla možnost udělat firemní sbírku společnost FNZ, tentokrát od 28.11. do 12.12. v sídle Rašínova/Solniční. Děkujeme zaměstnancům za jejich neúnavnou snahu.

 

  • Návrhem na druhé kolo potravinové sbírky náš potěšili také zaměstnanci České televize Brno, kteří zároveň inovativně umístí kolekci do svoji nové reprezentativní budovy v Líšni. Stanoven byl velkorysý třítýdenní termín od 27.11. do 18.12.

 

  • Stran propagace se taktéž pokusíme na gastro festivalu Food Park v Brně na Malé Americe vykonat malou osvětu. Tento festival se stal v Brně již tradičním a tentokrát jde o Dárkový speciál s Vánočním bazárkem. Přijďte tedy „zabít dvě mouchy jednou ranou“ dne 10.12., nakupte něco pod váš domácí jehličnan, občerstvěte se nějakou lahodou a navštivte náš Food Bank-stánek, kde vám dáme info o čemkoli, co vás bude zajímat!

Podobně jako vy, se i my těšíme na nádherný vánoční čas!

-I’M-

zpět